11 Marca

Kariera międzynarodowa - jak się przygotować do pracy za granicą

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów oraz absolwentki i absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego na webinar, który odbędzie się w dniu 11 marca o godz. 17:00.

Webinar pt.  International Career - Tips to prepare for working abroad.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim przez Martę Czos.

Webinar jest dedykowany osobom zainteresowanym stawianiem pierwszych kroków w karierze międzynarodowej.

Z webinaru dowiesz sie o:

• Różnicach kulturowych i ich wpływie na kulturę firmy
  • Karierze w międzynarodowych korporacjach
  • Przygotowaniu do kariery za granicą

• Poszukiwaniu pracy

• Tajnikach dobrego CV oraz o czym jeszcze warto pomyśleć przed przeprowadzką za granicę.

Więcej informacji o prelegentce, znajdziesz w notatce bio poniżej.

Webinar odbywa się w ramach Targów Pracy i Praktyk ALK.

Zapisy na webinar
TUTAJ
Marta Czos

Marta jest e-mentorką projektu Konsultacje E-mentoringowe prowadzone przez Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem oraz specjalistką z branży HR z 13-letnim doświadczeniem w trzech branżach: lotniczej, e-commerce i logistycznej. Mieszkała, studiowała i pracowała na trzech kontynentach. Obecnie mieszka w Berlinie, gdzie pracuje dla Zalando - wiodącej europejskiej platformy dla mody i stylu życia. Doświadczenie Marty w zakresie HR obejmuje aż 22 kraje europejskie, czyli: Polska, Niemcy, Francja, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Szwajcaria, Włochy, Estonia, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia, Macedonia Północna, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Cypr i Turcja.

Swoją karierę rozpoczęła na stanowiskach związanych z obsługą klienta na Bliskim Wschodzie, a następnie zdobyła różne doświadczenia po stronie biznesowej, zanim przeniosła się do działu HR. To, co lubi w pracy w HR, to umożliwianie liderom biznesowym osiągania ich celów, ale także wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko pracy i rozwój pracowników.