12 Marca

Targi Pracy i Praktyk

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów Akademii Leona Koźmińskiego na Targi Pracy i Praktyk organizowane na terenie kampusu w Atrium D w dniach 12 - 13 marca 2024 roku.

Tego dnia na stoiskach będziecie mogli spotkać takie firmy i organizacje jak: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Accenture, ASB Poland Sp. z o.o., Bank Millenium, Bolt, Ergo Hestia, EY, Ferrero, ING Hubs Poland, ITCARD S.A., JP Morgan, Lidl, LINK4, Mazars Audyt, Ministerstwo Finansów, Mondelez International, Point72, Procter & Gamble, PwC, Rödl & Partner, RSM, Schneider Electric, TPA Poland.

Zapraszamy do zapoznania się z wizytówkami pracodawców TUTAJ.

Tradycyjnie w okolicy targów mamy dla Was zaplanowane dwa warsztaty dotyczące kariery.

11 marca o godz. 17:00, czyli dzień przed Targami Pracy i Praktyk, zapraszamy na webinar pt.  International Career - Tips to prepare for working abroad, które w języku angielskim poprowadzi Pani Marta Czos, e-mentorka projektu Konsultacje e-mentoringowe, który koordynujemy jako Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem.

Marta jest specjalistką z branży HR z 13-letnim doświadczeniem w trzech branżach: lotniczej, e-commerce i logistycznej. Mieszkała, studiowała i pracowała na trzech kontynentach. Obecnie mieszka w Berlinie, gdzie pracuje dla Zalando - wiodącej europejskiej platformy dla mody i stylu życia. Doświadczenie Marty w zakresie HR obejmuje aż 22 kraje europejskie!

Więcej informacji o webinarze znajdziesz TUTAJ.

Z kolei 12 marca o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie stacjonarne z Panią Anną Władyczuk oraz Panią Agnieszką Małgorzatą Muchą Dyrektor HR pt. Jak skutecznie znaleźć pracę i budować networking?

Anna jest Mentorką w naszym Programie Mentorskim, headhunterką, ekspertką Direct Search, ekspertką ds. Rynku Pracy, doradcą planowania kariery, konsultantką HR / Assessment / Development Center.

Agnieszka jest dyrektorką obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, HR Business Partner dla przemysłu, ekspertką employer branding i komunikacji wewnętrznej, specjalistka od audytów HR.

Agenda spotkania:

• Kompleksowe poszukiwanie pracy -  ujęcie projektowe - praktyczne narzędzia,
  • Proces rekrutacji w praktyce (CV, rozmowa rekrutacyjna),
  • Budowanie networkingu  i marki osobistej na rynku pracy.

Więcej informacji o spotkaniu znajdziesz TUTAJ.

Na webinar i warsztat obowiązują zapisy przez formularz
TUTAJ