Porozumienie o współpracy Akademii Leona Koźmińskiego z Centralnym Ośrodkiem Informatyki

Akademia Leona Koźmińskiego oraz Centralny Ośrodek Informatyki zawarły porozumienie, na mocy którego będą wspierać swoje działania w obszarze transformacji cyfrowej.

Pożegnanie Profesora Bogdana Wawrzyniaka

Społeczność Akademii Leona Koźmińskiego żegna Profesora Bogdana Wawrzyniaka - wybitnego człowieka, który był obecny przy tworzeniu uczelni i przez lata pełnił funkcję Prorektora ds. Badań Naukowych oraz doradcy Rektora.

Pożegnanie Profesora Zygfryda Rymaszewskiego

Z ogromnym smutkiem żegnamy Pana prof. dra hab. Zygfryda Rymaszewskiego (ur. w 1927 r.) jednego z najwybitniejszych historyków prawa w Polsce ostatniego półwiecza.

Gdańskie Liceum Autonomiczne w programie Kozminski@TopHighSchool, realizowanym przez Akademię Leona Koźmińskiego

W ramach inicjatywy Akademii Leona Koźmińskiego budowane są partnerstwa uczelni z najlepszymi liceami i technikami w Polsce. Dzięki takiej współpracy młodzież zyskuje m.in. możliwość przygotowania się do wymarzonych studiów ze wsparciem kadry akademickiej.

Fundacja A.R.T. zaprasza do społeczności wolontariuszy i wolontariuszek

Działająca na Pradze Północ fundacja A.R.T. pomaga osobom doświadczającym przemocy oraz niesie nieocenione wsparcie dla dzieci, młodzieży, rodzin, seniorów w zmianie sytuacji życiowej.