Nasz Absolwent w finale konkursu EY Przedsiębiorca Roku

22.11.2023

Ogromnie cieszymy się z faktu, że nasz Absolwent studiów magisterskich z zarządzania w Akademia Leona Koźmińskiego - Karol Gaweł -  razem ze swoim partnerem biznesowym Adamem Kowalczykiem, zostali finalistami najbardziej prestiżowego biznesowego konkursu w Polsce - EY Przedsiębiorca Roku!

Nasz Absolwent jest prawdziwą inspiracją dla nas wszystkich! Dzięki swojej pasji i poświęceniu udowodnił, że trud się opłaca, a wytrwałość prowadzi do sukcesu. Współtworzy firmę Smart Kids Planet, która jest pierwszym na rynku konceptem dla rodzin z dziećmi, gdzie edukacja zachodzi przez rozrywkę. Dodatkowo aktywnie uczestniczy w akademickim życiu m.in. będąc częścią I edycji Programu Mentoringowego 2021/2022 realizowanego przez Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem ALK. Został również powołany do grona Członków Rady Konsultacyjnej Marketingu i Transformacji Cyfrowej naszej Uczelni.  Jego eksperckie komentarze można znaleźć m.in. najnowszym wydaniu podręcznika “Marketing. Sztuka konkurowania i współpracy” pod redakcją prof. Lechosława Garbarskiego oraz dr Magdaleny Krzyżanowskiej. Serdecznie gratulujemy tego zasłużonego osiągnięcia i mamy nadzieję, że przyszłość przyniesie jeszcze więcej wspaniałych wyzwań i możliwości do rozwoju! Finałowa gala i ogłoszenie zwycięzców konkursu odbędzie się 1 marca 2024 roku, jednak już teraz trzymamy kciuki za twórców Centrum Mądrej Zabawy! Smart Kids Planet to pierwszy na rynku koncept dla rodzin z dziećmi wypełniający na rynku lukę między salami zabaw, a centrami nauki, który został stworzony w duchu trendu „edutainment”, czyli edukacji przez rozrywkę. Misją przedsiębiorstwa jest szerzenie idei mądrej zabawy i rozwój kompetencji przyszłości wśród dzieci, co przełożyło się na jego sukces frekwencyjny i biznesowy. W ciągu pierwszego roku działalności Smart Kids Planet w Fabryce Norblina Centrum odwiedziło niemal ćwierć miliona gości, firma rozwija się o nowe projekty, takie jak sklep on-line, własne wydawnictwa, darmowe audiobajki oraz nowe Centra w Polsce.